English
العربیه
18 تیر 1396 موضوع: اخبار

یق
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، نخستین رویداد کارآفرینی پل با محوریت ایده پردازی برای ارتباط دانشگاه و صنعت برگزار شد.
بنابراین گزارش این رویداد به همت مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر قم با همکاری پارک علم و فناوری استان قم برگزار شد.
رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر با بیان اینکه هدف از برگزاری رویدادها آموزش ایده پردازی است گفت: در این رویداد نزدیک به 200 ایده به دبیرخانه رویداد ارسال شد که پس از داوری اولیه تعداد 80 ایده به مرحله دوم داوری راه پیدا کرد .
مهندس طبا با اشاره به اینکه در مرحله تعداد 20 ایده برای ارائه در روز رویداد منتخب می شوند اظهار کرد: در پایان این رویداد 2 ایده در حوزه فنی و مهندس و 2 ایده در حوزه علوم انسانی به عنوان برگزیده انتخاب می شوند.
وی با تاکید براینکه همیشه برگزاری نخستین رویدادها سخت و با آزمون و خطا همراه است گفت: باید فرهنگ فعالیت کارآفرینانه در سطح دانشگاه علمی و کاربردی رواج یابد.
در ادامه، معاون فناوری پارک علم و فناوری استان قم با اشاره به اینکه این رویداد دومین تجربه پارک در زمینه استارتاپ هاست گفت: البته تفاوت هایی میان ایده شو ها و استارتاپ ها وجود دارد.
حمید رضا فرج شوشتری با بیان اینکه پارک آمادگی حمایت از ایده های برگزیده رویداد را دارد گفت: حمایت و تقویت ایده های نو با ماموریت مهم دانشگاه های علمی و کاربردی کاملا سازگاری دارد.
در پایان از 2 ایده علوم انسانی با عناوین نرم افزار جامع حضور بازاریان و کارمندان ادارات با مالکیت محمدعلی نادری و سایت ایده یاب با طراحی زهرا خادمی و 2 ایده حوزه فنی و مهندسی با عناوین جداول خیابانی انعطاف پذیر(ضربه گیر) با مالکیت امیر جعفری راد و ایده دستگاه فنی ذخیره بو و… با مالکیت میثم جعفری برگزیده و تجلیل شدند.

کانال تلگرام

کانال تلگرام

تسهیلات وجوه اداره شده

همایش تجهیزات صنعت نفت

سایت های مرتبط

پارک علم و فناوری قم

zohur