English
العربیه
27 بهمن 1395 موضوع: اخبار

photo_2017-02-15_15-30-40

معاون خدمات شهری و اموراجتماعی شهرداری قم گفت: آماده ایم از محصولات و خدمات شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان در شهرداری استفاده کنیم.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، در جلسه معاون خدمات شهری و اموراجتماعی شهرداری قم با مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری استان و مدیران واحدهای فناورعضو و در شهرداری قم برگزار شد، معاون خدمات شهری و اموراجتماعی شهرداری قم با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی به عنوان نقشه راه توسعه کشور اظهار داشت: پارک های علم و فناوری و شکرت های دانش بنیان در تحقق این نقشه راه نقش و رسالت مهمی برعهده دارند.
مهندس سامع افزود: برآیند مجموعه شهرداری قم از ظرفیت های شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری، برآیند مثبتی است و مطابق آمارها و گزارشاتی که روزانه دریافت میکنیم حرکت روبه جلوی استان در بخش فناوری محسوس و قابل توجه به نظر میرسد.
وی با اشاره به لزوم ارتقاء سطح همکاری های پارک علم و فناوری استان و واحدهای فناور عضو آن اظهارداشت: با توجه به اینکه شرکت های عضو پارک علم وفناوری استان قم در حوزه های مختلف اعم از فنی و مهندسی، پزشکی و علوم انسانی و غیره فعالیت دارند، شهرداری قم این آمادگی را دارد تا از محصولات و خدمات این شرکت ها در تامین نیازهای سازمانی و نیازهای مربوط به مدیریت شهری استفاده کند و این امر ان شاءلله در آینده ای نزدیک در دستور کار این معاونت قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در ابتدای این جلسه حمیدرضا شوشتری پور، مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری استان قم مختصری از کم و کیف فعالیت ها و دستاوردهای پارک علم و فناوری و مراکز رشد آن ارائه و از آمادگی این پارک به منظور تقویت همکاری ها با شهرداری قم خبرداد. همچنین مدیران واحدهای فناور حاضر در این جلسه نیز با معرفی محصولات و خدمات خود به شرح چگونگی همکاری خود با شهرداری قم پرداختند.

کانال تلگرام

کانال تلگرام

تسهیلات وجوه اداره شده

همایش تجهیزات صنعت نفت

سایت های مرتبط

پارک علم و فناوری قم

zohur