ثبت نام در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان قم


متقاضی گرامی 

سلام 

لطفاً پیش از تکمیل کاربرگ ثبت درخواست غرفه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان قم در سال ۱۴۰۱، قوانین و مقررات ذیل را به‌طور کامل مطالعه فرمایید:

۱٫ متراژ نهایی غرفه‌های درخواستی با توجه به فضای در اختیار کمیته، تعیین و اعلام خواهد شد.

۲٫ تقدم زمانی ثبت‌نام و کامل بودن مدارک ارسالی، از عوامل اولویت‌ساز است.

۳٫ زمان تحویل غرفه به نماینده از ساعت ۸ و مهلت تجهیز آن تا ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۲ خواهد بود. (در صورت عدم مراجعه به موقع، کمیته هیچ‌گونه تعهدی نسبت به حفظ غرفه نخواهد داشت).

۴٫ ساعت کار نمایشگاه در روزهای برگزاری از ساعت ۹ تا ۱۲ (نوبت صبح) و ۱۶ تا ۲۰ (نوبت عصر) می‌باشد و غرفه‌داران محترم از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۹/۱۶ مجاز به تخلیه غرفه‌های خود خواهند بود.

۵٫ افتتاحیه نمایشگاه ساعت ۱۶  روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۹/۱۳ خواهد بود.

۶٫ نظر به این‌که عملکرد استان‌ها در هفته پژوهش و فناوری توسط ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری ارزیابی می‌شود. کسب رتبه‌ای در شأن استان قم در این ارزیابی، وابسته به همکاری موثر همه سازمان‌ها به‌ویژه اقدام در چارچوب برنامه‌ها و تعهدات است.

۷٫ در نمایشگاه ۱۴۰۱، غرفه رایگان است و هزینه آن توسط ستاد هفته پژوهش و فناوری استان تأمین شده است.

۸٫ حجاب و شئونات اسلامی برای غرفه‌داران و شرکت‌کنندگان محترم الزامی است، لذا خواهشمند است در رعایت موازین دینی و قانونی اهتمام ویژه داشته باشید.

لازم به ذکر است، جناب آقای صدیقیان رییس دفتر ریاست، روابط عمومی، و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قم و مسئول اجرایی کمیته با شماره تماس ۰۹۱۲۴۵۳۱۲۷۰ و ۳۲۲۲۰۱۰۱  آماده پاسخ‌گویی به سوالات و ارائه راهنمایی­‌های لازم می باشد.

کاربرگ ثبت درخواست غرفه در نمایشگاه

دانلود کاربرگ درخواست (پیوست شماره ۲ نامه ارسالی)