بیانیه پارک علم و فناوری استان قم به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور قدرت ایمان به خداوند متعال، وحدت کلمه و همدلی اقشار مختلف مردم ایران زمین است.
سی و نه سال پیش در چنین روزهایی، ملت بزرگ و فهیم ایران در آرزوی تحقق بلندترین مفاهیم انسانی و اسلامی با شعار “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی”، نظام جمهوری اسلامی ایران را بنیان نهاد و به بیش از دوهزارسال حکومت نظام سلطنتی تیرانی خاتمه بخشید و سرنوشت خود را به دست گرفت.
امسال در حالی به چهارمین دهه از پیروزی انقلاب اسلامی وارد میشویم که پیشرفت‌های برجسته کشور نه فقط در عرصه های سیاسی و نظامی که در حوزه های علمی، فناوری و استراتژیک قابل مشاهده است و اعلام راهبرد “اقتصاد مقاومتی” با محوریت رشد و توسعه فناوری و افزایش کمّی و کیفی شرکت های دانش بنیان توسط مقام معظّم رهبری(مدّظلّه العالی) نویدبخش اعتلای روز افزون کشور در حوزه های اقتصادی، علمی و فناوری خواهد بود.
اینک جمهوری اسلامی ایران، این نظام برخاسته از اراده ملت بیش از گذشته راسخ و امیدوار در مسیر توسعه و پیشرفت گام برمی دارد و پرچم پرافتخار خود را در عرصه های علمی و فناوری جهان برافراشته و در اهتزاز می بیند.
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مدیران و کارکنان مجموعه پارک علم وفناوری و شرکت های دانش بنیان استان قم همگام با سایر اقشار مردم شریف و گرانقدر ایران با حضور در راهپیمایی ملّی ۲۲ بهمن باری دیگر سالروز این حماسه جاوید را جشن خواهند گرفت و ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبری عظیم الشان، وحدت و اقتدار ملی ایرانیان را به رخ جهانیان خواهند کشید.

روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری استان قم