کسب رتبه نخست شرکت دانش بنیان رسانه گستر بنیسی در جشنواره ایده ها و فرصت های با موضوع دغدغه های اجتماعی

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، شرکت دانش بنیان رسانه گستر بنیسی رتبه نخست رویداد شتاب جشنواره ایده ها و فرصت های با موضوع دغدغه های اجتماعی را کسب کرد.

بنابراین گزارش، شرکت دانش‌بنیان رسانه گستر بنیسی نخستین واحد فناور در عرصه‌ بازی‌سازی مفاهیم ارزشی است که با ایده محوری بازی سفر جنجالی رتبه نخست رویداد شتاب سومین جشنواره ایده ها و فرصت های با موضوع دغدغه اجتماعی را کسب کرد.

مدیرعامل واحدفناور رسانه گستر بنیسی با اشاره به اینکه خلاقیت و نوآوری را مهمترین شاخصه ایده محوری اش است، گفت: برای انتخاب ایده برگزیده ۱۰ شاخص مهم از جمله نوآوری، تجاری سازی و کار گروهی و… در نظر گرفته شده بود.

حجت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بنیسی با تاکید براینکه داوری این رویداد شتاب بسیار سخت گیرانه و حرفه ای بود اظهار کرد: ضروری است بستر تجاری سازی و کاربردی شدن ایده ها وطرح های حوزه علوم انسانی اسلامی را فراهم کنیم.
شایان ذکراست، در سومین جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها که به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه برگزار شد، بیش از ۳۷۰ گروه ایده پردازی با گستردگی ۱۵۰۰ نفر ایده های خود را در حوزه های اجتماعی مطرح کردند که واحدفناور دانش بنیان رسانه گستر بنیسی عضو پارک علم و فناوری استان قم توانست رتبه نخست این جشنواره را به دست آورد.