پیشرفت های فناوری استان قم رضایت بخش است


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، مدیر حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه قاطبه حوزه به سمت استفاده از مزایای علم و فناوری است گفت: خوشبختانه با عملکرد قابل قبول متولیان علم و فناوری پیشرفت های خوبی در استان حاصل شده است.

حضرت آیت الله علی رضا اعرافی در حاشیه بازدید از غرفه پارک علم و فناوری استان قم در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله در قم که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایام الله دهه فجر برگزار شد گفت: تقریبا تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه بر روی دستاوردها و نوآوری های تخصصی خود تکیه کرده بودند که جای خرسندی دارد.

وی با اشاره به اینکه مردم باید با دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی آشنا شوند گفت: در شرایطی که دشمن از هر حربه ای برای ضربه زدن به نظام و ایجاد یاس و نا امیدی در مردم تلاش می کند، ارایه دستاوردها در قالب نمایشگاه از جمله راهکارهای دفاع از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

مدیر حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه باید مزیت های علم و فناوری در زیرساخت ها و برنامه های کلان حوزه علمیه رسوخ کند گفت: در این زمینه مذاکرات خوبی با جامعه علم و فناوری از جمله پارک علم و فناوری استان قم داشته ایم و به دنبال ایجاد فصل مشترک همکاری و هم افزایی هستیم.

آیت الله اعرافی با تقدیر از دستاوردهای فناورانه پارک قم گفت: این نوع دستاوردها از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک نشان می دهد که پیشرفت های فناوری در استان قم رضایت بخش و پیشرو است.

لازم به یاد آوری است که نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله در قم از تاریخ ۱۳ تا ۱۸ بهمن ماه سال جاری در محل مصلی قدس استان قم با حضور ۷۰ دستگاه اجرایی، نهادهای فرهنگی، سازمان های اداری و حوزوی برگزارشد که در این نمایشگاه پارک علم و فناوری استان قم با ارایه ۱۱ عنوان محصول از شرکت های فناور و دانش بنیان مورد استقبال مردم و مسئولان ارشد استانی و کشوری قرار گرفت.