با رای یک جشنواره ملی معتبر؛واحد فناور باسلام بهترین وب سایت کسب و کار شد


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، شرکت توسعه و تدبیر سلام( باسلام) دراختتامیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران جایزه بهترین کسب‌وکار سال ۹۷ را به خود اختصاص داد و به عنوان برنده بهترین وب‌سایت کسب‌وکار شناخته شد.
بنابراین گزارش، در مراسم اختتامیه جشنواره، محمدرضا آقایا بنیان‌گذار باسلام، تندیس جشنواره را از جناب آقای دکتر سورنا ستاری معاون رئیس جمهور دریافت کرد.

گفتنی است جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود. این جشنواره هرساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.
امسال در جشنواره وب و موبایل ایران، ۱۹,۵۶۳ وبسایت و ۶۸۱۲ اپلیکیشن موبایل شرکت داشتند. داوری بر مبنای شش معیار «کارکرد»، «محتوا»، «تجربه کلی»، «طراحی دیدار»، «ساختار و مسیر» و «تعامل» انجام گرفته است. وب‌سایت بازار اجتماعی باسلام در شاخه بازارهای آنلاین شرکت داشت. اپلیکیشن باسلام در شاخه «خرید آنلاین‌» و اپلیکیشن «غرفه من» در شاخه «کسب‌وکار» شرکت داشتند.
برخی از امتیازهای باسلام هنگام ثبت‌نام در جشنواره و بر اساس سامانه رتبه‌بندی سایت‌های ایرانی (eselect.ir) که در سایت جشنواره منعکس شده است:
امتیاز کلی (از ۱۰) : ۶
رتبه الکسا (ایران) : ۷۷۶
رتبه الکسا (جهانی) : ۲۹۸۰۶
ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﺖ: ۶ دقیقه
ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﺻﻔﺤﺎﺕ ﺳﺎﯾﺖ: ۶ صفحه