بازدید معاون برنامه ریزی و سیاست گذار امور فناوری وزارت عتف از پارک قم


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، معاون برنامه ریزی و سیاست گذاری امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای آشنایی با دستاوردهای شرکت های فناور از پارک علم و فناوری استان قم بازدید کرد.
بازدید آقای دکتر طالبی در راستای بررسی راه های رفع نیازها و مشکلات واحدهای فناور و ارتقا پارک از سطح ۳ به سطح ۲ انجام شد.
وی در این سفر یک روزه از ۶ واحد فناور مستقر در پارک از جمله جوامع تدبیر سلام، نانو پارس سبز سایان، اندیشه فناوری اطلاعات قرن(آفاق)، رایمند نیکو فراز ایرانیان، نام آوران آفرینش فردا و مانا هوش دانش آزما بازدید کرد.
معاون برنامه ریزی و سیاست گذاری امور فناوری در این بازدید قول مساعدت برای ایجاد ارتباط موثر و مفید میان حوزه کسب و کار مشاغل خانگی با واحد فناور تدبیر سلام، معرفی دستاوردها و محصولات واحدهای فناور نانو پارس سبز سایان و مانا هوش دانش آزما به مراکز آموزش عالی و پژوهشگاه های تخصصی کشور داد و همچنین خواستار بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های شرکت فنی و تخصصی رایمند نیکو فراز ایرانیان در پروژه صادرات محصولات فناورانه پارک های علم و فناوری کشور شد.
در این بازدید، دکتر طالبی از پویایی و گستره فعالیت شرکت های مستقر در پارک ابراز رضایت کرد.
در بخش دیگری از این بازدید، دکتر طالبی با برگزاری جلسه مشترک با هیئت رئیسه پارک ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از برنامه های پارک، با تاکید براینکه تمام زمینه ها و ظرفیت های پارک برای ارتقا سطح آماده است، از مدیریت پارک خواست نسبت به آماده سازی و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارتقای سطح پارک از سطح ۳ به ۲ اقدام کند.