با هدف رفع نیازهای فناورانه پیش رویداد صنایع شیمی به همت شرکت فناور بهین فناوری برگزار شدبه گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم،پیش رویداد صنایع شمیایی با هدف رفع نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی و ارائه طرح های سرمایه گذاری فناورانه در استان قم برگزار شد.
بنابراین گزارش، در این پیش رویداد؛ ۲۵ شرکت کننده شامل فناوران، صاحبان طرح(۲۱ فناور، ۲ شرکت صنعتی متقاضی فناوری و ۲ دانشجو) حضور داشتند.
دکتر مرادی، مدیر واحد فناور شرکت بهین فناوری طراح و مجری این رویداد گفت: شرکت کننده ها از شهرهای مختلف کشور از جمله قم، اصفهان، رشت، لاهیجان، چابهار و برخی دیگر از مراکز رشد و تحقیقاتی ایده ها و طرح های خود را ارایه دادند.
وی با بیان اینکه تمام تلاش و همت خود را برای کاربردی شدن طرح ها و ایده های به کار خواهیم بست گفت: در حال حاضر در حال رایزنی و طراحی ۳ نیاز صنعتی را توسط ۳ تیم فناوری هماهنگ و برنامه ریزی کنیم.
مرحله اول این رویداد با موضوعات محوری تجهیزات و ماشین آلات و قطعات خاص، فرمولاسیون و محصولات جدید، داخلی‌سازی مواد اولیه، فرآوری و بازیافت ضایعات، بهبود خواص محصولات وافزایش کیفیت محصولات با تمرکز بر سه حوزه نوآوری های پلیمر، رنگ و رزین و مواد شیمیایی برگزار شد و رویداد اصلی در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.