برگزاری دومین رویداد فناورانه ارائه طرح های سرمایه گذاری صنایع شیمیایی


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، دومین رویداد فناورانه ارائه طرح های سرمایه گذاری صنایع شیمیای استان قم برگزار می شود.
بنابراین گزارش، پارک علم و فناوری استان قم با همراهی و اجرای شرکت فناور مهراد تک و محوریت فرآوری و ایجاد ارزش افزوده در مواد معدنی و با هدف شناسایی و ارائه طرح های سرمایه گذاری فناورانه به شرکت های صنعتی و سرمایه گذاران تخصصی دومین رویداد فناورانه ارائه طرح های سرمایه گذاری صنایع شیمیایی را برگزار می کند.

دکتر مهدی مرادی، مدیرعامل مهراد تک و کارگزار فن بازاراستان قم با بیان اینکه قم با داشتن سهمی مهم در صنایع شیمیایی کشور، می تواند تبدیل به یکی از قطب های تولید محصولات با فناوری و ارزش اقتصادی بالا تبدیل شود گفت:این رویداد با تمرکز بر سه حوزه نوآوری های مواد شیمیایی و فرآوری مواد معدنی در محورهایی مانند تجهیزات و ماشین آلات و قطعات خاص، فرمولاسیون و محصولات جدید، داخلی سازی مواد اولیه، فرآوری مواد معدنی و بازیافت ضایعات، بهبود خواص و افزایش کیفیت محصولات برگزار می شود.

وی در مورد نحوه انتخاب و گزینش طرح ها گفت: طرح ها و نیازهای دریافتی توسط دبیرخانه بررسی شده و ۸ طرح منتخب در روز رویداد ارائه خواهند شد.

دکتر مرادی یکی از ویژگی های مهم این رویداد را حضور فعال مجموعه تخصصی سرمایه گذاردر این حوزه عنوان کرد و گفت: این سرمایه گذاران به عنوان سرمایه گذار هوشمند در رویداد حاضر خواهند بود که علاوه بر سرمایه گذاری، توانایی های گسترده ای در ایجاد شبکه صنعتی و تجاری برای طرح های شما دارند.

مدیرعامل شرکت فنی و تخصصی مهراد تک با بیان اینکه علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت طرح و ایده می توانند به سایت  WWW.QOMSTP.IR  مراجعه کنند گفت: با توجه به ظرفیت های بالای این حوزه پیش بینی می شود حداقل ۴ قرارداد سرمایه گذاری عقد و امضا شود.
دومین رویداد رفع نیازهای فناورانه صنایع شیمیایی