رشد ۲۵۰ درصدی شرکت کنندگان در بیست و سومین نمایشگاه پژوهش و فناوری قم


 

رییس پارک علم و فناوری قم از رشد ۲۵۰ درصدی شرکت کنندگان در بیست و سومین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان قم در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

خیراله رهسپارفرد چهارشنبه‌شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برگزاری بیست و سومین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان قم، افزود: نمایشگاه امسال با توجه به شعار سال در راستای مردمی سازی فناوری و نوآوری برگزار شد.

وی با اشاره به ثبت ۱۰۰ درخواست غرفه در نمایشگاه امسال، یادآور شد: با توجه به محدودیت‌های فیزیکی درنهایت ۶۲ غرفه در نمایشگاه بیست و سوم قم برپا شد.

رییس پارک علم و فناوری قم ادامه داد: در بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار استان ۱۶ دانشگاه، پژوهشگاه و مرکز آموزش عالی، ۶ مرکز فناوری و مرکز رشد و ۶ تسهیل گر و ۲۸ شرکت دانش‌بنیان و فناور در آن حضور یافتند.

رهسپارفرد با اشاره به رویه نمایشگاه امسال در دسترسی و امکان بازدید برای عموم مردم، خاطرنشان کرد: به خاطر برگزاری این نمایشگاه در خارج از فضای دانشگاه شاهد حضور مطلوب دانش آموزان، دانشجویان و عموم مردم بودیم که در سالهای گذشته کم‌سابقه بوده است.

وی با تاکید بر استقبال مطلوب از نمایشگاه فناوری و فن بازار یادآور شد: رونمایی از محصولات دو شرکت دانش‌بنیان، شناسایی و جذب حامی، فعال بودن بخش فن بازار و برگزاری چهار نشست تخصصی به همراه هفت کارگاه از ویژگی و برجستگی‌های نمایشگاه بیست و سوم بود.