پیام تبریک، رئیس پارک علم و فناوری استان قم به مناسبت میلاد حضرت ولی عصر(عج)


دکتر خیرالله رهسپارفرد در پیامی، سرآمدان فناوری و نخبگی را اسوه عینی و فاخر عدالت محوری، تحول خواهی و آرمان طلبی برخاسته از سیره مهدوی معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، متن پیام تبریک خیرالله رهسپارفرد به این شرح است:

درود و سلام بر امام حاضرغایب، چه نیکوست در شبی که قرص قمر در صحیفه آسمان کرشمه می آید، خداوند بزرگ، ماهی تام و تمام از سلاله نور و امید به بشریت هبوط کرده از بهشت،هدیه داد. در نیمه ماه اعظم شعبان، هلهله فرشتگان گرداگرد گیتی را در می نورد و با نوای « یا عظیم الرجاء » سلسله جنبان مولود منجی بشریت، قائم منتظر، خیر البشر، حضرت ابالصالح الهادی المهدی(عج الله) می شود.

امروز ابر مردی پا به عرصه وجود گذاشته که طلایه دار «عدالت» و « نورستگی» است؛ همان تحفه ای که جوانان سرآمد فناوری و نخبگی، آن را کلید واژه موفقیت و تعالی خود می دانند. بی شک، فطرت حقیقت جوی شما عزیزان با سرشت آمیخته به  عدالت پروری و نوخاستگی حضرت بقیت الله الاعظم، امام مهدی (عج) همگام و هم مسیر است.

بی دلیل نیست که هم مسلکی و هم نشینی با شما فناوران مکرم، انسان را به یاد شاه بیت حضرت حافظ می اندازد که فرمود:

بویِ بهبود ز اوضاعِ جهان می‌شنوم   شادی آورد گل و بادِ صبا شاد آمد

وظیفه دارم که به مناسبت این عیدالله الاعظم و در روز میلاد با سر و سعادت حضرت قائم، مهدی موعود(عج) بهترین شاد باش ها و تهنیت ها را خدمت اعضای معزز زیست بوم فناوری و نوآوری استان به ویژه مجموعه کارکنان و مدیران محترم شرکت های فناور عضو پارک  نثار کنم.

امیدوارم در سایه سار لطف بی کران خداوند متعال و عنایت حضرت ولی عصر(عج) همواره پرچمدار ولایت مدار جامعه مهدوی باشید.

 

رواق منظر چشم من آشیانه توست

کرم نما و فرود آ که خانه خانه‌ی توست

خیرالله رهسپار فرد