آیین تکریم و معارفه معاون فناوری پارک علم و فناوری برگزار شدبا حکم ریاست پارک علم و فناوری استان قم،دکتر روح الله ندری، عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور قم به سمت سرپرستی معاونت فناوری پارک معرفی و از خدمات دکتر حمیدرضا شوشتری پور تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم،در ابتدای نشست هیئت رئیسه پارک آیین تکریم از دکتر حمید رضا شوشتری معاون سابق فناوری برگزار و طی حکمی دکتر روح الله ندری به عنوان معاون فناوری پارک معرفی شد.
در حکم ابلاغی دکتر رهسپارفرد خطاب به دکتر ندری آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ به سمت سرپرستی معاونت فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری قم منصوب می شوید.

انتظار می رود موارد زیر با نظارت بر مدیریت‌های تحت امر در اولویت امور اجرایی و عملیاتی شما قرار گیرد.

– برنامه‌ریزی برای افزایش تعامل هم افزا با دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی استان، دستگاه‌های اجرایی، صنایع خصوصی و دولتی استان

– ارایه برنامه مدون برای داشتن زیرساخت های مناسب برای پارک به منظور ارتقای کمی و کیفی خدمات مورد نیاز توسعه کسب و کار شرکت ها و واحدهای فناور

– رصد فناوری های نوظهور و بستر سازی نرم افزاری و سخت افزاری برای ظهور و بروز نوآوری

– تلاش برای ماموریت‌محوری، مشارکت و ایفای نقش موثر در ارتقای زیست بوم فناوری و نوآوری استان

– طراحی ساز و کار لازم جهت تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه های مختلف مورد نیاز پارک

– بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی و غیردولتی در راستای تحقق اقتصاد دانش بنیان

– برنامه ریزی برای جذب فن‌آموز، دستیار و پسادکتری فناوری

امید است با استعانت از خداوند سبحان با همکاری و همراهی سایر کنشگران زیست‌بوم فناوری و نوآوری، برای توسعه پارک و مراکز رشد و حل مشکلات پیش روی شرکت ها و موسسات دانش بنیان مستقر در پارک با برنامه‌ریزی صحیح، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و ارتقای عملکرد این حوزه ایفا نمایید.
گفتنی است، دکتر روح الله ندری، استاد یار دانشگاه پیام نور استان قم در رشته زمین شناسی و دارای سوابق مدیریتی،علمی و پژوهشی مختلفی در این دانشگاه بوده است.