برنامه‌ریزی جلسه شرکت‌های زیست‌بوم نوآوری و فناوری با نماینده محترم اداره‌کل بازرسی استان


جلسه سوم:  
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۵، ویژه موضوعات و مشکلات با:
(سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک‌های صنعتی، تامین اجتماعی، اداره‌کل کار، رفاه و تامین اجتماعی، اداره‌کل منابع طبیعی، سازمان جهاد کشاورزی)

 

لطفاً پیش از تکمیل کاربرگ درخواست، موارد زیر را مطالعه فرمایید:

  1.  مکان جلسه در اتاق جلسات حوزه ریاست واقع در طبقه سوم ساختمان ستادی پارک علم و فناوری خواهد بود.
  2. از آن‌جا که نمایندگان محترم اداره‌کل بازرسی استان، متناسب با موضوعات احصاء شده از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در قالب حوزه‌های تخصصی مربوطه در محل پارک مستقر می‌شوند، لطفاً پیش از ثبت درخواست جلسه، از ارتباط موضوعی مشکل خود با حوزه تخصصی نماینده مستقر آن هفته اطمینان حاصل کنید.
  3. زمان جلسه برای هر شرکت، حداکثر ۱۵ دقیقه و حداکثر تعداد جلسات در هر روز، ۸ مورد خواهد بود. بر این اساس، با تکمیل ظرفیت تعداد جلسات یک‌روز، سامانه قادر به ثبت نوبت جدید نخواهد بود و  متقاضیان محترم می‌توانند برای روز بعد، درخواست خود را ثبت کنند.
  4.  به منظور تسهیل و تسریع در حصول نتیجه و کارآمدی جلسات، لازم است تا مدیرعامل/رییس هیئت مدیره و یا نماینده تام‌الاختیار شرکت و آگاه به موضوع، همراه با مستندات کامل در جلسه حاضر باشند.
  5. برای اطلاعات بیشتر و هر گونه هماهنگی با جناب آقای صدیقیان رییس محترم دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک با شماره ۳۲۲۲۰۱۰۳ (۰۲۵) تماس برقرار کنید.با تشکر