مرکز رشد واحدهای فناوربه گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، دومین مرکز رشد واحدهای فناور با تعیین و معرفی مدیر مرکز آغاز به کار کرد.
بنابراین گزارش، بعد از راه اندازی موفق نخستین مرکز رشد علوم انسانی در کشور، به همت مدیران پارک قم مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری قم براساس مجوز شماره۲۴۴۱۲/۳ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موافقت اولیه تاسیس را دریافت نمود.
براساس این گزارش، دکتر سید هاشم عارف، رئیس پارک علم و فناوری قم طی حکمی آقای حمید رضا فرج شوشتری را به عنوان مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری قم منصوب نمود.
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور با عنوان این مطلب که تا پایان برنامه ۵ ساله این مرکز بیش از۱۱۰هسته و واحد فناور پذیرش خواهد کرد، گفت: این مرکز در زمینه های فنی- مهندسی و در سه حوزه اصلی انرژی( انرژی نو و تجدید پذیر، گاز و برق)، مواد( صنایع شیمیایی، فلزی، سنگ و فراورده های سنگی) و حوزه مکانیک( ساخت و تولید) فعالیت خواهد کرد.
شایان ذکر است، آقای فرج شوشتری، دارای تحصیلات عالیه در رشته مدیریت بازرگانی(گرایش بازاریابی) بوده و دارای سوابق علمی، پژوهشی و اجرایی در ارگان های دولتی و سازمان های خصوصی متعدد می باشند. در ضمن ایشان مدرس دانشگاه های استان قم در حوزه مدیریت و زبان انگلیسی می باشند